Alexander on nõustaja, superviisor (töönõustaja), NLP master-praktik, kes on tegelenud inimeste arendamisega üle 20 aasta. Alexander on lõpetanud Tartu Ülikooli meditsiiniteaduskonna ning omandanud ka laiapõhjalise psühholoogilise täiendhariduse.

LOE NÕUSTAJA CV →

Lisaks meditsiini- ja psühholoogiaalasele akadeemilisele haridusele on Inna omandanud täiendõppe tulemusena teraapiasuundi, mis aitavad tal psühholoogia valdkonnas erinevatele meetoditele toetudes leida parimaid lahendusi: NLP teraapia, kognitiiv-käitumuslik teraapia ja transaktsiooni analüüs.

LOE NÕUSTAJA CV →

Viktoria on coach ja nõustaja, ta on läbinud Erickson International Coaching Academy professionaalse coachi väljaõppeprogrammi ”The Art and Science of Coaching”. Oma nõustamise töös ta aitab inimestel avastada potentsiaali, määrata kindlaks eesmärgid, saavutada neid lühimal ja efektiivseimal viisil, saada vabaks negatiivsetest veendumustest ja saavutada eneseteostust elus. Viktoria on ICF (International Coach Federation) liige.

LOE NÕUSTAJA CV →

Kas sul on küsimus nõustajale?

Saada nõustajale oma küsimus või päring, millele soovid vastust või selgitust saada. Kirjelda oma probleemi ja nõustaja vastab sulle 2 tööpäeva jooksul.

Saada

– REGISTREERU NÕUSTAMISELE –